Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » PROGRAMUL EXAMENELOR - FINAL DE AN EDUCAȚIONAL 2011-2012

PROGRAMUL EXAMENELOR - FINAL DE AN EDUCAȚIONAL 2011-2012

Examene iunie 2012

 

Nr.

Ord.

Curs

Coordonator curs

Data

Ora

Locul de desfășurare

1

Foto (anul I)

Expert I Albu Mircea

30.05.2012

16.00

Sala Ședințe

2

Teatru

Expert I Ungur Adina

01.06.2012

20.00

Sala Ședințe

3

Canto popular (anii I si II)- Gherla

Expert I Istici Marinela

05.06.2012

16.00

Casa Municipală de Cultură Gherla

4

Canto popular - Dej

Expert I Galan Felix

05.06.2012

16.00

Casa Municipală de Cultură Gherla

5

Grafica (anii I si II)

Expert I Duiliu Crisan

05.06.2012

16.00

11E

6

Pictura (anii I si II)

Expert I Crisan Duiliu

05.06.2012

16.00

11E

7

Canto popular (anii I si II)

Expert I Strimturean Ana

06.06.2012

18.30

Sala Ședințe

8

Canto popular (anii I si II)

Expert I Ciotleus Claudiu

06.06.2012

17.00

Sala Ședințe

9

Pictura (anii I si II)

Expert I Belean Carmen

06.06.2012

16.00

11E

10

Pictura (anii I si II)

Expert I Racean Felicia

06.06.2012

16.00

11E

11

Initiere corala – Campia Turzii

Expert I Rosca Petre

07.06.2012

17.30

Casa de Cultură Câmpia Turzii

12

Initiere fanfara – Campia Turzii

Expert I Rosca Petre

07.06.2012

17.30

Casa de Cultură Câmpia Turzii

13

Initiere corala - Turda

Expert I Zahan Sebastian

07.06.2012

15.00

Școala „Avram Iancu” Turda

14

Pictura - Turda

Expert I Racean Felicia

07.06.2012

16.00

Școala „Avram Iancu” Turda

15

Initiere fanfara - Turda

Expert I Vannai Istvan

07.06.2012

15.00

Școala „Avram Iancu” Turda

16

Taragot & Saxofon (anii I si II)

Expert II Poenar Ciprian

08.06.2012

13.00

Sala Ședințe

17

Pian (anii I, II, III si IV)

Profesor Ghircoias Mihai

08.06.2012

18.00

Sala Ședințe

18

Pian (anii I, II, III si IV)

Expert I Deiac Loredana

08.06.2012

18.00

Sala Ședințe

19

Orga electronica (an I si II)

Expert I Malschi Alexandru

08.06.2012

18.00

Sala Ședințe

20

Instrumente percutie (an I)

Expert I Vannai Istvan

08.06.2012

18.00

Sala Ședințe

21

Instrumente Jazz (ani intermediari)

Expert I Vannai Istvan

08.06.2012

18.00

Sala Ședințe

22

Acordeon (anii I si II)

Expert I Rohian Dorel

08.06.2012

12.00

Sala Ședințe

23

Chitara (anii I si II)

Instructor I Beraru Marian

08.06.2012

17.00

Sala Ședințe

24

Chitara (anii I si II)

Instructor I Suciu Rares

08.06.2012

17.00

Sala Ședințe

25

Vioara (anii I, II, III si IV)

Expert I Ioanovici Stefan

08.06.2012

12.00

Sala Ședințe

26

Canto clasic (anii I si II)

Expert II Bocu Lavinia

11.06.2012

17.00

Sala Ședințe

27

Canto clasic (anii I si II)

Expert II Rusti Horatiu

11.06.2012

17.00

Sala Ședințe

28

Canto Jazz (anii I si II)

Expert II Bocu Lavinia

11.06.2012

16.00

Sala Ședințe

29

Canto religios (anii I si II)

Expert I Miclea Doina

11.06.2012

17.00

Sala Ședințe

30

Decoratiuni interioare

Expert I Miclea Marius

12.06.2012

16.00

11E

31

Coregrafie Diploma

Instructor I Moga Melinda

12.06.2012

18.00

Sala Dans 2P

32

Coregrafie (anii intermediari)

Instructor I Moga Melinda

12.06.2012

18.00

Sala Dans 2P

33

Instructori popular

Instructor I Ciobanu Florin

12.06.2012

19.30

Sala Dans 2P

34

Canto popular Diploma

Expert I Strimturean Ana

13.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

35

Canto popular Diploma

Expert I Istici Marinela

13.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

36

Taragot & saxofon Diploma

Expert II Poenar Ciprian

13.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

37

Acordeon Diploma

Expert I Rohian Dorel

13.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

38

Ceramica (anii I si II)

Expert I Voinea Ilarion

13.06.2012

16.00

11E

39

Sculptura (anii I si II)

Expert I Voinea Ilarion

13.06.2012

16.00

11E

40

Canto usoara (anii I si II)

Expert I Zahan Sebastian

14.06.2012

18.00

Sala Ședințe

41

Canto usoara (anii I si II)

Expert II Rusti Horatiu

14.06.2012

17.00

Sala Ședințe

42

Canto usoara (anii I si II)

Expert II Bocu Lavinia

14.06.2012

16.00

Sala Ședințe

43

Canto usoara (anii I si II)

Expert II Lacko Tunde

14.06.2012

15.00

Sala Ședințe

44

Canto usoara

Expert I Moldovan Marius

14.06.2012

14.00

Sala Ședințe

45

Canto usoara (anii I si II)

Expert I Miclea Doina

14.06.2012

14.00

Sala Ședințe

46 Design vestimentar (anii I si II)

Expert I Brad Cristina

14.06.2012 16.00 Sala 11E
47

Canto usoara Diploma

Expert II Bocu Lavinia

15.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

48

Canto usoara Diploma

Expert I Miclea Doina

15.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

49

Canto usoara Diploma

Expert II Lacko Tunde

15.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

50

Canto usoara Diploma

Expert II Rusti Horatiu

15.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

51

Canto clasic Diploma

Expert II Rusti Horatiu

15.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

52

Chitara Diploma

Instructor I Suciu  Rares

15.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

53

Pian Diploma

Expert I Deiac Loredana

15.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

54

Vioara Diploma

Expert I Ioanovici Stefan

15.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

55

Orga electronica Diploma

Expert I Malschi Alexandru

15.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

56

Instrumente Jazz Diploma

Expert I Vannai Istvan

15.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

57

Instrumente percutie Diploma

Expert I Vannai Istvan

15.06.2012

17.00

Cinema Mărăști

58 Parada  Modei

Expert I Brad Cristina

15.06.2012 17.00 Cinema Mărăști
59

Arte Plastice Diploma

Toate sectiile

15.06.2012

15.00

Sala Ședințe

60

Arta populara - Huedin

Expert I Bota Livia

22.06.2012

11.00

Casa de Cultură Huedin

61

Ansamblu instrumental - Huedin

Instructor I Traica Nicolae

22.06.2012

12.00

Casa de Cultură Huedi

62 Chitara acustica, Canto - Turda Instructor I Gherman Ioan 18.06.2012
15.00 Școala „Avram Iancu” Turda
63 Arta populara - Gherla Expert II Hajnal Egri 20.06.2012 15.00 Fundația Teka
64 Ansamblu Instrumental - Gherla Instructor I Kisfaludi Attila 20.06.201 16.00 Fundația Teka
65 Joc popular Baciu (Anii I și II)

Expert Dârgău Raluca

Expert Dejeu Alexandru

25.06.2012 16,00 Baciu
66 Joc popular Turda (Anul I ) Expert Cuc Ioan
26.06.2012 17.00 Turda
67 Joc popular Urca (Anul I) Expert Sangoti Vasile
26.06.2012 19.00 Urca
68 Joc popular Țaga (Anii I și II) Expert Adi Alexandru
13.07.2012 Țaga
69 Joc popular Borșa (Anul II) Expert Adi Ionuț
13.07.2012 Borșa
70 Joc popular Mociu (Anul II)

Expert Bucur Iulia

Expert Vădan Marius

16.07.2012 15.00 Mociu
71 Joc popular Geaca (Anul I) Expert Suotean Florin
16.07.2012 Geaca
72 Joc popular Apahida (Anul II) Expert Moldovan Ioan
17.07.2012 Apahida
73 Joc popular Dezmir (Anul I)

Expert Țucudean Raluca

Expert Nicoară Eugen

17.07.2012 19.00 Dezmir

 

 

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact