Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE PRODUCȚII DE CLASĂ ORARE PLANIFICARE TEORIE MUZICALĂ ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR NOU! CALENDAR CULTURAL OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARIȚII ÎN PRESĂ CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » Evenimente » REPARTIZAREA CURSANȚILOR IN ANUL 2010-2011 » REPARTIZARE CURSANTI SECTIA CANTO

REPARTIZARE CURSANTI SECTIA CANTO

Clasa Canto musică Ușoară

Expert Marius Moldovan

Anul I

1.      Banto Brigitta

2.      Filip Denisa

3.      Filip Denisa Tania

4.      Orban Nora

5.      Nicorschi Ioana

6.      Popovici Irina

7.      Roman Simona

8.      Tămășan Adelina

9.      Tămaș Gebe Carola

10.     Popovic Tania

 

Clasa de canto

Expert Horațiu Ruști

Canto clasic

1.      Antal Dorina – Anul I

2.      Dobocan Florin – Anul I

3.      Ilieș Robert – Anul I

4.      Nemeti Paul – Anul II

5.      Sălăjan Iosif – Anul II

Canto muzică ușoară

1.      Ciotlăuș Florin – Anul I

2.      Coman Adela – Anul I

3.      Flutur Sebastian – Anul I

4.      Marian Cătălin – Anul I

5.      Petric Ioan – Anul I

6.      Petric Victor – Anul I

7.      Pop Liviu – Anul I

8.      Rus Silviu – Anul I

9.      Vermeșan Alexandru – Anul I

 

Clasa de canto

Expert Doina Miclea

Canto religios (Anul I)

1.      Coroian Alina

2.      Cheta Beniamin

3.      Tămaș Daniel

Canto religios (Anul III)

1.      Bârdog Ștefan

2.      Marc Marius

Canto muzică ușoară (Anul I)

1.      Mureșan Andra (Anul I pregătitor)

2.      Prisăcaru Nicoleta (Anul I pregătitor)

3.      Cherecheș Elisabeta

4.      Cocoară Arabella

5.      Ghircoiaș Ilinca

6.      Halon Hajnalka

7.      Kulcsar Adriana

8.      Mărginean Patricia

9.      Seiche Mihaela

Canto muzică ușoară (Anul II)

1.      Bălan Daria

2.      Culic Diana

3.      Copândean Cristina

4.      Dimeny Andreea

5.      Fodor Alexandra

6.      Mihoc Roxana

7.      Mocan Simna

8.      Moldovan Ioana

9.      Pășculeț Oana

10.  Sătmărean Alina

11.  Șăulean Bianca

12.  Țucaliuc Oana

13.  Zeic Georgiana

Canto muzică ușoară (Anul III)

1.      Mariș Maria

 

 

Clasa de canto (muzică populară)

Expert Ana Strîmturean

Anul I

1.      Antal Andreea

2.      Boieriu Marius

3.      Boita Adelina

4.      Bolfă Maria

5.      Bozău Dan

6.      Guzu Elisabeta

7.      Guzu Lucia

8.      Grigore Paula

9.      Jucan Elisa

10. Lucasiu Aurel

11. Marincat Delia

12. Matiș Anca

13. Medgyessy Andreea

14. Mihăilă Ana Maria

15. Neamțu Ramona

16. Perșa Dan

17. Pintea Florin

18. Rusti Andrada

19. Stan Dumitru - transfer clasa Gherla-Dej

20. Țepeș Eugen

21. Mîndrușca Angela

Anul IV

1.      Ciotlauș Radu

2.      Ciupe Andreea

3.      Lazăr Radu

4.      Mudure Anca

5.      Petran Bianca

Anul V

1.      Bucur Iulia

2.      Pop Mioara

 

Anul II

1.      Aron Maria

2.      Baba Lucian

3.      Balaș Denisa

4.      Beldean (Moșuțan) Cristina

5.      Bogdan Mihai

6.      Covaci Iosif

7.      Gălățan Dacian

8.      Ianc Georgiana

9.      Mateș Roxana

10. Mocean Daniela

11. Moldovan Oana

12. Muj Vasile

13. Potra Alexandru

14. Rusu Daniela

15. Sucală Lucia

Anul III

1.      Bărăian Cătălin

2.      Oneț Cristina

3.      Petrean Daniela

4.      Pop Sergiu

5.      Spătar Cosmin

6.      Tarcea Andreea

7.      Tămaș Denisa

8.      Turean Bogdan

 

CURSANȚI  LAVINIA BOCU


ANUL I / Total 16

 

NUME

1.

ANDRUȘ ADA   -clasic

2.

ARDELEAN NARCISA- clasic

3.

BĂLDEAN LAVINIA - clasic

4.

BONEA ANDREA – m. ușoară

5.

CRIȘAN MARIA - clasic

6.

DAMIAN SEBASTIAN – Jazz

7.

GLIGOR DANIELA – Jazz

8.

MACAVEIU MARIA - clasic

9.

MALEA CAMELIA m. pop

10.

MANGU IONUT  - Jazz

11.

MARIȘ ANAMARIA-  clasic

12.

MOCAN BIANCA – m. usoara

13.

ONCEA MIHAELA - clasic

14.

SÂNTEJUDEAN CRISTINA

15.

SIDOR ALEXANDRA – Jazz

16.

TRIPON ANDREEA-  clasic

ANUL II /  Total 1

NUME

17.

BAL CARMEN   m. ușoară

ANUL III / Total 9

18

ANTON CAMELIA- m. ușoară

19

ASTALUȘ PAULA -c. clasic

20

GAI COSMIN -m. ușoară

21

MANEA LORENA  -canto clasic

22

MARIȘ GEORGEL -m. populară

23

MOLDOVAN OANA -m. populară

24

ȘTEȚCO IOANA -m. populară

25

URECZKI ANITA - Jazz

ANUL IV / Total 1

26.

PORUȚ EMIMA -canto clasic

27

HANCZIG LOREDANA –m.populara


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL FOLCLORIC “VATRĂ DE DOR” | Linkuri către instituții partenere | Contact