Școala Populară De Arte Tudor Jarda Cluj
SECȚIILE NOASTRE Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact
EXAMENE - PROGRAMĂRI EXAMENE - REZULTATE ACTIVITĂȚI LUNARE FACEBOOK - FABRICA DE CULTURĂ CLUJ REVISTA ARTE CATALOGUL ARTELOR ORARE EDUCAȚIE PERMANENTĂ OFERTĂ EDUCAȚIONALĂ REPARTIZAREA SĂLILOR REPARTIZAREA CURSANȚILOR IMAGINI MANIFESTĂRI CULTURALE MUZICĂ ARTE VIZUALE COREGRAFIE ARTĂ DRAMATICĂ PROIECTUL JOC POPULAR CLUJEAN SECȚII EXTERNE CERTIFICARE ISO 9001/2008, BUGET PROGRAM AUDIENTE PROGRAME ANALITICE CURSURI STRUCTURA ANULUI EDUCAȚIONAL TIPIZATE DIPLOME PRIETENII ARTELOR PARTENERI ȘI COLABORATORI LEGISLAȚIE UTILĂ ȘI REGULAMENTE APARITII IN PRESA CONCURSURI, FESTIVALURI, TABERE PROPRII IMAGINI ȘCOALA DE ARTE CLUJ
Prima pagină » REPARTIZAREA CURSANȚILOR » REPARTIZAREA CURSANȚILOR - ANUL 2012-2013

REPARTIZAREA CURSANȚILOR - ANUL 2012-2013

 

Clasa Lacko Tunde – canto muzică usoara

Nr. Ord.

Nume & Prenume

An

sala

Corepetitor

1

BAL SILVIA CARMEN

3

10E

Malschi Alexandru

2

BAL SORANA IULIA

3

10E

Malschi Alexandru

3

BANTO BRIGITTA

2

10E

Malschi Alexandru

4

BIRO MARIA TIMEA

2

10E

Ghircoias Mihai

5

BOZAU DAN-ANDREI

3

10E

Malschi Alexandru

6

BUKOS MAGDA

2

10E

Ghircoias Mihai

7

CAMARASAN GEORGIANA TINUTA

2

10E

Malschi Alexandru

8

CHERECHES ELISABETA

3

10E

Ghircoias Mihai

9

CSORBA ERIKA

1

10E

Malschi Alexandru

10

GHIRCOIAS ILINCA

3

10E

Malschi Alexandru

11

HOLOU HAJNALKA

3

10E

Malschi Alexandru

12

IUHOS KINGA

2

10E

Malschi Alexandru

13

KULCSAR ADRIANA

3

10E

Malschi Alexandru

14

LAZA ANDREEA

2

10E

Malschi Alexandru

15

LOTE DENISA

2

10E

Malschi Alexandru

16

MARGINEAN PATRICIA

3

10E

Malschi Alexandru

17

MARIAN CATALIN OVIDIU

3

10E

Malschi Alexandru

18

MARIN IOANA

2

10E

Malschi Alexandru

19

MOTOC DALIA ANA-MARIA

2

10E

Ghircoias Mihai

20

NICOSCHI TEODORA

2

10E

Malschi Alexandru

21

PALACEAN BIANCA

2

10E

Ghircoias Mihai

22

SUCALA FLORIN

3

10E

Malschi Alexandru

23

SUTEU LIANA

3

10E

Malschi Alexandru

24

TAMAS-GEBE KAROLA

3

10E

Malschi Alexandru

25

TOMOS OANA ANDREEA

2

10E

Malschi Alexandru

 

Corepetitie muzică usoara Alexandru Malschi

 

Nr. Ord.

Nume & Prenume

An

sala

Expert Corepetitor

 

 

 

1

BAL SILVIA CARMEN

3

10E

TUNDE LACKO

2

BAL SORANA IULIA

3

10E

TUNDE LACKO

3

BANTO BRIGITTA

3

10E

TUNDE LACKO

4

BOZAU DAN-ANDREI

3

10E

TUNDE LACKO

5

CAMARASAN GEORGIANA TINUTA

2

10M

TUNDE LACKO

6

CSORBA ERIKA

1

10M

TUNDE LACKO

7

FILIP DENISA

3

10E

SILVIA CODRESCU

8

FILIP FLORINA TANIA

3

10E

SILVIA CODRESCU

9

GHIRCOIAS ILINCA

3

10E

TUNDE LACKO

10

HALMI SZABO NORBERT

1

10M

SILVIA CODRESCU

11

HOLOU HAJNALKA

3

10M

TUNDE LACKO

12

IUHOS KINGA

2

10M

TUNDE LACKO

13

OPRIS NARCISA

2

10M

SILVIA CODRESCU

14

LAZA ANDREEA

2

10E

TUNDE LACKO

15

LOTE DENISA

2

10M

TUNDE LACKO

16

MARGINEAN PATRICIA

3

10M

TUNDE LACKO

17

MARIAN CATALIN OVIDIU

3

10E

TUNDE LACKO

18

MARIN IOANA

2

10E

TUNDE LACKO

19

NICOSCHI TEODORA

3

10E

TUNDE LACKO

20

NOVACESCU DANA

2

10M

MARIUS  MOLDOVAN

21

SUCALA FLORIN

3

10E

TUNDE LACKO

22

SUTEU LIANA

3

10E

TUNDE LACKO

23

TAMASAN ADELINE

3

10E

SILVIA CODRESCU

24

TAMAS-GEBE KAROLA

3

10E

TUNDE LACKO

25

TOMOS OANA  ANDREEA

2

10E

TUNDE LACKO

 

Corepetitie muzică usoara - Mihai Ghircoias

 

Nr. Ord.

Nume & Prenume

An

sala

Specializarea

1

AGAPI PAUL NICOLAE

2

10E

SILVIA CODRESCU

2

AIONESEI ADINA

1

10E

SILVIA CODRESCU

3

ASTILEAN FODOREAN DELIA

1

10M

SILVIA CODRESCU

4

BABOS CRISTINA

2

10E

SILVIA CODRESCU

5

BICSABI DAN CLAUDIU

1

10M

SILVIA CODRESCU

6

BIRO MARIA TIMEA

2

10M

TUNDE LACKO

7

BORA CORNELIA

1

10M

SILVIA CODRESCU

8

BUKOS MAGDA

2

10E

TUNDE LACKO

9

CHERECHES ELISABETA

3

10E

TUNDE LACKO

10

COPANDEAN CRISTINA

2

10M

SILVIA CODRESCU

11

COZNEAC ANAMARIA LORENA

2

10E

SILVIA CODRESCU

12

CRISTIAN PAUL LUCIAN

2

10E

SILVIA CODRESCU

13

DRAGOS SONIA

1

10M

SILVIA CODRESCU

14

FENESAN MARCELA

1

10M

SILVIA CODRESCU

15

FULOP KRISTA

1

10M

SILVIA CODRESCU

16

GALIS ANDREI DAN

1

10M

SILVIA CODRESCU

17

HALMAGYI MELINDA

1

10M

SILVIA CODRESCU

18

JIMBOREAN CRISTIAN

1

10M

SILVIA CODRESCU

19

KULCSAR ADRIANA

3

10E

TUNDE LACKO

20

MIHOC ROXANA

2

10E

SILVIA CODRESCU

21

MOTOC DALIA ANA-MARIA

2

10M

TUNDE LACKO

22

PALACEAN BIANCA

2

10M

TUNDE LACKO

23

POTRA IOANA

1

10E

SILVIA CODRESCU

24

PREDA STEFAN ALEXANDRA

1

10M

SILVIA CODRESCU

25

SABOU SERGIU GHEORGHE

2

10E

SILVIA CODRESCU

26

ZEIC DIANA

1

10M

SILVIA CODRESCU

 

Clasa Hada Adina    canto popular

Nr. Ord.

Nume / Prenume

An studiu

Sala


1

BORLEA IOAN VASILE

I

2P

 

2

BOTA VASILE VALENTIN

I

2P

 

3

CEUȘAN ALINA-IOANA

I

2P

 

4

CRISAN DENISA SIMONA

I

2P

 

5

DARVAS CAMELIA GABRIELA

I

2P

 

6

HASMASAN VASILE ALIN

I

2P

 

7

MAT MIHAELA

I

2P

 

8

OPRIS ADRIANA

I

2P

 

9

PARAU OVIDIU

I

2P

 

10

PARTILA MARIA

I

2P

 

11

POP FLAVIU

I

2P

 

12

TOSA BENIAMIN

I

2P

 

13

VLASIN IOAN VASILE

I

2P

 

 

Corepetitie canto clasic – Olga Bordas

Nr. Ord.

Nume & Prenume

An

sala

Specializarea

1

ANTAL DORINA RODICA

3

5E

 

2

ARDELEAN AMALIA

3

5E

 

3

ARGHIR LUPAS ELENA

1

5E

 

4

CANDREA MAXIM IONUT

2

5E

Religios

5

CRISAN MARIA

3

5E

 

6

CUIBUS ADRIAN

2

5E

 

7

DOBOCAN FLORIN CONSTANTIN

3

5E

 

8

MAJA ELENA DANIELA

1

5E

 

9

MOROZ MARIA

1

5E

 

10

ONCEA MIHAELA OANA

3

5E

 

11

SIGARTAU MELISSA

1

5E

 

12

SZENTGYORGYI BARBARA

1

5E

 

13

SZENTGYORGYI KLAUDIA

1

5E

 

14

TAMAS DANIEL

3

5E

Religios

15

TARMURE HAIDEEA

1

5E

 

16

TRIPON ANDREEA

3

5E

 

 

Corepetitie canto jazz – Vannai Stefan

Nr. Ord.

Nume & Prenume

An

sala

Specializarea

1

FODOR ALEXANDRA

1

3E

 

2

PAVEL IOAN CRISTIAN

1

3E

 

3

FLOREA ANDREI VASILE

1

3E

 

4

PARDAU IULIA

1

3E

 

5

RIZA IOANA

2

3E

 

6

MANGU IONUT

3

3E

 

7

KIS ALEXANDRU

2

3E

 

8

NICULA ALINA

2

3E

 

9

HORVAT RALUCA

2

3E

 

10

REBENCIUC IOANA

2

3E

 

11

HAJAS-SCHMOTZER ANETT

2

3E

 

 

Clasa Silvia Codrescu – muzică usoara

Nr. Ord.

Nume & Prenume

An

sala

Specializarea

1

AGAPI PAUL NICOLAE

2

4M

 

2

AIONESEI ADINA

1

4M

 

3

ASTILEAN FODOREAN DELIA

1

4M

 

4

BABOS CRISTINA

2

4M

 

5

BICSABI DAN CLAUDIU

1

4M

 

6

BORA CORNELIA

1

4M

 

7

COPANDEAN CRISTINA

2

4M

 

8

COZNEAC ANAMARIA LORENA

2

4M

 

9

CRISTIAN PAUL LUCIAN

2

4M

 

10

DRAGOS SONIA

1

4M

 

11

FENESAN MARCELA

1

4M

 

12

FILIP DENISA

3

4M

 

13

FULOP KRISTA

1

4M

 

14

GALIS ANDREI DAN

1

4M

 

15

GIRIGAN GABRIEL

1

4M

retras

16

HALMAGYI MELINDA

1

4M

 

17

HALMI SZABO NORBERT

1

4M

 

18

JIMBOREAN CRISTIAN

1

4M

 

19

MIHOC ROXANA

2

4M

 

20

OPRIS NARCISA

2

4M

 

21

POTRA IOANA

1

4M

 

22

PREDA STEFAN ALEXANDRA

1

4M

 

23

SABOU SERGIU GHEORGHE

2

4M

 

24

TAMASAN ADELINE

3

4M

 

25

ZEIC DIANA

1

4M

 

26

FILIP FLORINA TANIA

3

4M

 

 

Corepetitie muzică usoara - Mihai Ghircoias

Nr. Ord.

Nume & Prenume

An

sala

Specializarea

1

BAL SILVIA CARMEN

3

10E

 

2

BAL SORANA IULIA

3

10E

 

3

BOZAU DAN-ANDREI

3

10E

 

4

CHERECHES ELISABETA

3

10E

 

5

GHIRCOIAS ILINCA

3

10E

 

6

HOLOU HAJNALKA

3

10E

 

7

KULCSAR ADRIANA

3

10E

 

8

MARGINEAN PATRICIA

3

10E

 

9

MARIAN CATALIN OVIDIU

3

10E

 

10

SUCALA FLORIN

3

10E

 

11

SUTEU LIANA

3

10E

 

12

BANTO BRIGITTA

3

10E

 

13

FILIP DENISA

3

10E

 

14

TAMAS-GEBE KAROLA

3

10E

 

15

NICOSCHI TEODORA

3

10E

 

16

FILIP FLORINA TANIA

3

10E

 

17

TAMASAN ADELINE

3

10E

 

18

AGAPI PAUL NICOLAE

2

10E

 

19

BABOS CRISTINA

2

10E

 

20

COZNEAC ANAMARIA LORENA

2

10E

 

21

CRISTIAN PAUL LUCIAN

2

10E

 

22

SABOU SERGIU GHEORGHE

2

10E

 

23

MIHOC ROXANA

2

10E

 

24

BUKOS MAGDA

2

10E

 

25

LAZA ANDREEA

2

10E

 

26

MARIN IOANA

2

10E

 

27

AIONESEI ADINA

1

10E

 

 

Clasa Canto - Expert Marius Moldovan

Nr.

Ord.

Nume /Prenume

An studiu

sala


1

NOVACESCU DANA

2

9E

 

 

Clasa Doina Miclea – initiere corala

Nr. Ord.

Nume /Prenume

An studiu

sala


1

FARCAS VIORICA

1

1E

 

2

TIBA MIHAELA

1

1E

 

3

BODEA ANTONIA

1

1E

 

4

MIRAUTI IRINA

1

1E

 

5

POPA IRINA

1

1E

 

6

VLAD MARIA

1

1E

 

7

GUSAT LENUTA

1

1E

 

8

BRANISTEANU GHEORGHE

1

1E

 

9

CRACIUN ANA RODICA

1

1E

 

10

CIOBANU MIHAELA

1

1E

 

11

CIHEREAN TOMITA

1

1E

 

12

CHIRA LUCA MIRCEA

1

1E

 

13

CHIRA EMILIANA

1

1E

 

14

POP MARIA

1

1E

 

15

MEZOFI SILVIA NASTASIA

1

1E

 

16

LEUSTEAN IOAN

1

1E

 

17

RUNCAN CORNELIA

1

1E

 

18

TAMPANARIU MARIOARA

1

1E

 

19

MOISIL DORINA

1

1E

 

20

LESTEAN MARIANA

1

1E

 

21

PETREAN DORINA

1

1E

 

22

POP MIHAELA

1

1E

 

23

SUSNESCU RODICA

1

1E

 

24

TRUTA IOAN

1

1E

 

25

BOTA LUCIA

1

1E

 

26

DRAGAN (RUS) AURORA

1

IE

 

27

HÂRȘAN-FARR IUGA CRISTIAN

1

IE

 

28

SANDU MARIA

1

1E

 

29

SANDU OCTAVIAN

1

1E

 

 

Clasa Ciotleus Claudiu – canto muzică populară

Nr. Ord.

Nume / Prenume

An studiu

sala

Specializarea

obs

1

BALICA MARIANA ALEXANDRA

II

8M

Canto popular

 

2

BERINDAN HORATIU

I

8M

Canto popular

 

3

BIRTAS ANCA IOANA

I

8M

Canto popular

 

4

CODRESCU SILVIA

II

8M

Canto popular

 

5

COROVEI MARIA

III

8M

Canto popular

 

6

DARGAU RALUCA

I

8M

Canto popular

 

7

FAGADARU MARIUS

I

8M

Canto popular

 

8

FILIP ANA NICOLETA

II

 

 

Ingh an sc

9

GIURGIU CLAUDIU

II

8M

Canto popular

 

10

JAKAB ANDREI

II

8M

Canto popular

 

11

LAZEA MARIA ANDREEA

I

8M

Canto popular

 

12

LONCA VOICHITA

I

8M

Canto popular

 

13

LUCACIU AUREL VASILE

III

8M

Canto popular

 

14

MALEA CAMELIA

III

8M

Canto popular

 

15

MARTIS OVIDIU CIPRIAN

I

8M

Canto popular

Retr as

16

MAXIM IULIAN

II

8M

Canto popular

 

17

MOCEAN OLIMPIU

II

8M

Canto popular

 

18

MURESANU MADALIN

II

8M

Canto popular

 

19

NASUI SILVIA

I

8M

Canto popular

 

20

PALACEAN ANDREEA EUGENIA

I

8M

Canto popular

 

21

POP MARIA GAROFITA ALINA

II

8M

Canto popular

 

22

PURCEL ANDREEA AURELIA

I

8M

Canto popular

 

23

ROZSNYAI ANDREA

II

8M

Canto popular

 

24

RUSU IOSIF

II

8M

Canto popular

 

25

TALNACI ANDREEA

II

8M

Canto popular

 

26

TAMAS ANAMARIA RALUCA

I

8M

Canto popular

 

 

Clasa Bocu Lavinia – canto clasic

Nr. Ord.

Nume /Prenume

An studiu

sala

Specializarea

1

ANTAL DORINA RODICA

3

7M

 

2

ARDELEAN AMALIA

3

7M

 

3

ARGHIR LUPAS ELENA

1

7M

 

4

CANDREA MAXIM IONUT

2

7M

Religios

5

CRISAN MARIA

3

7M

 

6

CUIBUS ADRIAN

2

7M

 

7

DOBOCAN FLORIN CONSTANTIN

3

7M

 

8

MAJA ELENA DANIELA

1

7M

 

9

MOROZ MARIA

1

7M

 

10

ONCEA MIHAELA OANA

3

7M

 

11

SIGARTAU MELISSA

1

7M

 

12

SZENTGYORGYI BARBARA

1

7M

 

13

SZENTGYORGYI KLAUDIA

1

7M

 

14

TAMAS DANIEL

3

7M

Religios

15

TARMURE HAIDEEA

1

7M

 

16

TRIPON ANDREEA

3

7M

 

 

Clasa Bocu Lavinia - canto jazz

Nr. Ord.

Nume / Prenume

An studiu

sala


1

FODOR ALEXANDRA

1

7M

 

2

PAVEL IOAN CRISTIAN

1

7M

 

3

FLOREA ANDREI VASILE

1

7M

 

4

PARDAU IULIA

1

7M

 

5

RIZA IOANA

2

7M

 

6

MANGU IONUT

3

7M

 

7

KIS ALEXANDRU

2

7M

 

8

NICULA ALINA

2

7M

 

9

HORVAT RALUCA

2

7M

 

10

REBENCIUC IOANA

2

7M

 

11

HAJAS-SCHMOTZER ANETT

2

7M

 

 

Canto muzică populară   Strîmturean Ana

Nr. Ord.

Nume /Prenume

An

sala


1

ANTAL ANDREEA

III

8E

 

2

BOIERIU MARIUS

III

8E

 

3

BOITA ADELINA

III

8E

 

4

BOLFA MARIA

III

8E

 

5

GRIGORE PAULA

III

8E

 

6

GUZU ELISABETA

III

8E

 

7

GUZU OLIMPIA

III

8E

 

8

MARINCAT DELIA

III

8E

 

9

MATIS ANCA

III

8E

 

10

MEDGYESSY ANDREEA

III

8E

 

11

MIHAILA ANAMARIA

III

8E

 

12

MANDRUSCA ANGELA

III

8E

 

13

PAVEL OANA

III

8E

 

14

PERSA ALIN

III

8E

 

15

PINTEA FLORIN

III

8E

 

16

CANDREA IONUT

II

8E

 

17

CHIS ILEANA

II

8E

 

18

LEONTE AURELIA

II

8E

 

19

MARIS LAVINIA

II

8E

 

20

ROSU CLAUDIA

II

8E

 

21

RUSU DANIEL

II

8E

 

22

TODERICI DELIA

II

8E

 

23

MANASTIRE VIORICA

I

8E

 

24

SANTEONEAN LAVINIA

I

8E

 

25

SOLEA MARIA ADRIANA

I

8E

 

 

Pictur㠖 FARKAS MELINDA

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

Sala


1

AL-ASSAF SANDA

1

11M

 

2

BARBOS MIHAELA

1

11M

 

3

BLAG LIANA MIRELA

1

11M

 

4

BUMBU MIRCEA

1

11M

 

5

CRIȘAN ADELA

1

11M

 

6

FLUERAȘ DELIA CORINA

1

11M

 

7

FLUERAȘ RUXANDRA

1

11M

 

8

GRAMA MĂDĂLINA

1

11M

 

9

KADAR EDUARD ANTONIO

1

11M

 

10

MĂDĂRAȘ IULIA

1

11M

 

11

MICLEA DIANA

1

11M

 

12

MIHACEA DORINA

1

11M

 

13

OLTEAN CRISTIAN

1

11M

 

14

OROSZ ESZTER

1

11M

 

15

PENTELESCU MARGARETA

1

11M

 

16

PETRUȘ RODICA SOFIA

1

11M

 

17

TEOFILA ELENA

1

11M

 

 

 

 

 

 

 

Ceramic㠖 KONCZ MUNICH ANDRAS

Nr.

Ord.

Nume & Prenume

An

sala

1

ANGHELOIU SIMONA

1

9P

 

2

CIREBEA CLAUDIU

3

9P

 

3

IORGA MONICA

3

9P

 

4

PASZTOR MARIA

1

9P

 

5

RUSU IOANA

1

9P

 

6

SUCIAGHI RAREȘ

1

9P

 

 

Decorațiuni interioare – TORICĂ IRINA

Nr.

Ord.

Nume & Prenume

An

sala

1

BAISAN ZORELA

1

11E

 

2

BUGNARIU TUDOR

1

11E

 

3

CRIȘAN LARISA

1

11E

 

4

IORGULESCU OANA

1

11E

 

5

MATROȘ IOANA

1

11E

 

6

PASZTOR MARIA

2

11E

 

7

PETREHUȘ LAURA

1

11E

 

8

PORUȚIU ALEX

1

11E

 

9

ROȘCA DIANA

1

11E

 

10

ȘERBĂNESCU DIANA

1

11E

 

11

TRUȚĂ LILIAC ERVINA

1

11E

 

 

Grafic㠖 DUILIU CRIȘAN

Nr.

Ord.

Nume & Prenume

An

sala

1

ANDRUȘCA LORENA

1

9M

 

2

BALEA DARIUS

3

9M

 

3

BALOS RALUCA

1

9M

 

4

BARABAȘ DESPINA

2

9M

 

5

BORGHIA MARIA

2

9M

 

6

CALISTRU ALEXANDRA

2

9M

 

7

CHERECHEȘ DANA

3

9M

 

8

CÎMPEAN IOANA

2

9M

 

9

CISTELECAN IULIA

2

9M

 

10

CIURTIN RAMONA

1

9M

 

11

CODREANU VICTORIA

1

9M

 

12

COVACI BIRO ANTONIO

1

9M

 

13

CRIȘAN AMALIA

1

9M

 

14

DETEȘAN BALOGH SIMONA

1

9M

 

15

DRAGOȘ SILVIA

2

9M

 

16

GAL ANAMARIA

1

9M

 

17

JOSSE NATALIE

3

9M

 

18

LEU ELENA

3

9M

 

19

NISTOR VIȘOVAN ELISABETA

1

9M

 

20

PALL EVA BOGLARKA

1

9M

 

21

PECZI ALEXANDRA

1

9M

 

22

POP LAVINIA MARIA

2

9M

 

23

POPA ADRIAN

1

9M

 

24

ROB   PAUL DAN

1

9M

 

25

RUS IOANA MIRUNA

1

9M

 

26

SABO SERGIU

1

9M

 

27

ȘIPOȘ LIANA

1

9M

 

28

SOARE ALEXANDRA

1

9M

 

29

SUTO SZABOLCS

3

9M

 

30

ȚÎRLEA IOANA ANDREEA

1

9M

 

31

TOMUȚĂ EMANUELA

1

9M

 

32

TOTH TIMEA

2

9M

 

33

TRIȚĂ MARIUS

1

9M

 

34

TRONKO CSILO

2

9M

 

35

VLAD ANCA

3

9M

 

 

Artă fotografic㠖 SĂLCUDEAN RADU

Nr.

Ord.

Nume & Prenume

An

sala

1

ARUNCUTEAN ANDRADA

1

6M

 

2

BOB ALBERTO OVIDIU

2

6M

 

3

BURCIU JANINA

1

6M

 

4

CIURTIN RAMONA

1

6M

 

5

CODREANU VICTORIA

1

6M

 

6

PALFI NORBERT

1

6M

 

7

PÂRȚAG CONSTANTIN

1

6M

 

8

POP ALEXANDRINA

1

6M

 

9

TURC STEJEREAN ANCUȚA

1

6M

 

 

Pictură tehnici – DUILIU CRIȘAN

Nr.

Ord.

Nume & Prenume

An

sala

1

DUȘA MARIA

1

9M

 

2

HOȚIU DIANA CORINA

1

9M

 

3

ILUȚIU MONICA

1

9M

 

4

MUREȘAN CRISTINA

1

9M

 

5

POP PĂCURAR REMUS

1

9M

 

 

Design vestimentar – CĂLINA LANGA

Nr.

Ord.

Nume & Prenume

An

sala

1

CURT ANCA LUCIA

1

11E

 

2

DAN LARISA

1

11E

 

3

SASU IULIA

1

11E

 

4

BODRON PELIGRAD ALEXANDRA

1

11E

 

5

SOCACIU IULIA

1

11E

 

6

MUREȘAN IOANA

1

11E

 

7

BALASZ MUREȘAN DORINA

1

11E

 

8

VIȘOVAN ROCHNAFSKY CELINA

1

11E

 

9

DIUJICOV INESA

2

11E

 

10

CÂRCOANĂ ELENA

2

11E

 

11

MOLNAR SORANA

2

11E

 

12

KIS REKA TIMEA

3

11E

 

13

RUSU ȘTEFANIA

3

11E

 

14

CRĂCIUNESCU ADRIANA

2

11E

 

15

CORNEA CĂTĂLINA

2

11E

 

16

GALCHIS CRISTINA

2

11E

 

17

NECULA SIMONA

3

11E

 

18

MOLDOVAN IOANA

3

11E

 

19

NAGY MELINDA JULIA

2

11E

 

 

Sculptur㠖 TORICà IRINA

Nr.

Ord.

Nume & Prenume

An

sala

1

CIREBEA CLAUDIU

3

8P

 

2

FULOP CSABA

3

8P

 

3

FELECAN DAN

1

8P

 

 

Pictur㠖 FABIAN ARPAD

Nr.

Ord.

Nume & Prenume

An

sala

1

SIMA ALEXANDRU

2

11M

 

2

ANDREI DANIELA

3

11M

 

3

BALEA DARIUS

3

11M

 

4

CIOCNADI BOGDAN

2

11M

 

5

CRIȘAN CORNELIA

2

11M

 

6

GAVRILUȘ DORINA

3

11M

 

7

GUGU IULIA

2

11M

 

8

ILIES ROZALIA

2

11M

 

9

MARINCA ELENA

3

11M

 

10

MILEA BOGDANA

3

11M

 

11

ORATOVSCHI ANGELA

3

11M

 

12

PIONTCHIEVICI CONSTANTIN

3

11M

 

13

POGĂCEAN SONIA

2

11M

 

14

POP MARIA PAULINA

2

11M

 

15

POPOVICI DIANA LUANA

3

11M

 

16

PRIOTEASA ELENA DANA

3

11M

 

17

RUSU IOANA

2

11M

 

18

STĂNUȚĂ ISOC IRINA

2

11M

 

19

TAMAȘ VASILE

3

11M

 

20

TODICA IULIA

2

11M

 

21

ȚONEA SIGINIA

3

11M

 

22

TRONKO CSILLA

2

11M

 

23

URSU EUGENIA

2

11M

 

24

VARGA SAMUEL

3

11M

 

25

VARGA SANDOR

3

11M

 

26

VARGA STELA

2

11M

 

27

VULTURAR RAMONA

2

11M

 

28

VLADICA ALEXANDRA

1

11M

 

29

SCHIMBISCHI IOAN TUDOR

1

11M

 

 

Iconografie pe sticl㠖 Rosca Teodora

Nr.

Ord.

Nume & Prenume

An

sala

1

OLTEAN CRISTIAN

1

6M

 

2

GRAUR GLIGA DORINA

1

6M

 

Clasa Suciu Rares – chitara electrica

 

Nr. Ord.

Nume / Prenume

An studiu

sala

Specializarea

1

BUCIUMAN MIHAI CATALIN

1

7E

ELECTRICA

2

CARPIUC CATALIN

1

7E

ELECTRICA

3

COLDEA VLAD

2

7E

ELECTRICA

4

JORA ALEXANDRU

1

7E

ELECTRICA

5

KADAR ZOLTAN IANOS

1

7E

ELECTRICA

6

NAGY GABRIAN

1

7E

BASS

7

PINTEA DAN ANDREI

3

7E

ELECTRICA

8

POP DORIN ADRIAN

2

7E

ELECTRICA

9

POP LIVIU

3

7E

BASS

10

POPESCU ANDREI LUCIAN

2

7E

ELECTRICA

11

RASIGA CALIN

1

7E

ELECTRICA

12

ROSU DANIEL

3

7E

ELECTRICA

13

SERBAN RARES

3

7E

ELECTRICA

14

TOMUTA TUDOR IOAN

1

7E

ELECTRICA

15

TULUC DRAGOS

2

7E

ELECTRICA

 

Clasa Emil Toma – chitara clasica

Nr. Ord.

Nume / Prenume

An studiu

sala

Specializarea

obs

1

BISTRICKY FLORIAN STEFAN

1

3M

 

 

2

BUDUSAN DARIUS

2

3M

 

 

3

COMAN ALINA DIANA

1

3M

 

 

4

DEMEA ANCA

1

3M

 

 

5

DRAGAN PETRA ILINCA

2

3M

 

 

6

FEDUR MONICA

2

3M

 

 

7

JELER HORATIU ADRIAN

1

3M

ACUSTICA

 

8

LAPADEAN CRISTINA IZABELA

1

3M

 

 

9

MARINA CRISTINA

1

3M

 

 

10

MAZARE DIANA RAHELA

1

3M

 

 

11

MURESAN MARIUS

3

3M

 

 

12

NECHITI ANCA

2

3M

 

 

13

NISTOR GABRIELA MARIA

1

3M

ACUSTICA

 

14

PAVEL ANDREEA CRISTINA

2

3M

 

 

15

PETRENCIU CARINA MARIA

3

3M

 

 

16

PETROVAI RALUCA MARIA

3

3M

 

 

17

PIRIU IOAN OCTAVIAN

2

3M

 

 

18

POPA ADRIAN

1

3M

ACUSTICA

 

19

RAPOLTI ALEXANDRU

1

3M

 

 

20

ROBU DAN ANDREI

1

3M

ACUSTICA

 

21

SAVU VALENTINA

1

3M

 

 

22

SZAKACS HENRIK

1

3M

ACUSTICA

 

23

SZASZ KAROLY ZSOLT

2

3M

 

 

24

TOSEA DANA

1

3M

ACUSTICA

 

25

TRIF DORIN

1

3M

ACUSTICA

 

26

BAZU DAN

3

3M

 

 

27

TOSU NICOLETA

3

3M

 

 

28

FODOREAN SAMUEL

3

3M

 

 

 

Clasa Vannai Stefan – instrumente percutie

Nr. Ord.

Nume & Prenume

An

sala

Specializarea

1

ARMEAN MIRCEA

1

3E

 

2

CARPIUC CATALIN

1

3E

 

3

IONITA ELENA RALUCA

1

3E

 

4

KISS DAVID ANDOR

1

3E

 

5

MOSUTIU BOGDAN

2

3E

 

6

RUSU PAUL OVIDIU

2

3E

 

 

 

 

 

 

 

Clasa Vannai Stefan – instrumente jazz

Nr. Ord.

Nume & Prenume

An

sala

Specializarea

1

ACAMPORA GIUSEPPE

1

3E

Sax Tenor

2

ANDREI DANIEL

1

3E

Chitara electrica

3

BAROGA MARIA ALEXANDRA

1

3E

Pian

4

DIOSZEGI ILKA-ZITTA

1

3E

Sax Alto

5

GHIRCOIAS ANDREI

1

3E

Chitara Bass

6

PINTEA ALEXANDRU

1

3E

Pian

7

RAPOLTI ALEXANDRU RAZVAN

1

3E

chitara

8

SBIRCEA TUDOR

3

3E

Pian

 

Clasa Petrica Plesca – acordeon

Nr. Ord.

Nume / Prenume

An studiu

sala


1

BERCIU ANTONIO CATALIN

2

3E

 

2

ICLODEAN ADRIEL

2

3E

 

3

LOGHIN LIVIU ADRIAN

2

3E

 

4

RUSU RADU BOGDAN

3

3E

 

5

RUSU RAUL DANIEL

3

3E

 

6

SICOE FLORIN-MIRCEA

1

3E

 

7

TRIF ADRIAN

2

3E

 

8

VLADICA ANDI

1

3E

 

 

Clasa Petrica Plesca - saxofon

 

Nr. Ord.

Nume / Prenume

An studiu

sala


1

HORJ ALIN CONSTANTIN

1

3E

 

2

JOLDEA CALIN

1

3E

 

3

MADA MIHAI VASILE

1

3E

 

4

PAIC SEBASTIAN

1

3E

 

5

PRADAN EUSEBIU ANDREI

1

3E

 

6

RUS IONUT

1

3E

 

 

Clasa Olga Bordas - PIAN

Nr. Ord.

Nume & Prenume

An

sala

Specializarea

1

ANDRUS DENIS

1

5E

 

2

BALAS DENISA

2

5E

Ingh an sc

3

BALOGH VLAD

1

5E

 

4

BAROGA MARIA ALEXANDRA

1

5E

 

5

BIRO AGNES TUNDE

1

5E

 

6

CHIMINGICA IONELA

2

5E

 

7

COSMA RARES VASILE

2

5E

 

8

FOLDVARI IOAN DANIEL

1

5E

 

9

HAJAS SCHMOTZER ANETT

3

5E

 

10

KOVACS GYOZO

1

5E

 

11

MARIAN ILIE SERGIU

2

5E

 

12

MOTIOC MARIA LAURA

2

5E

 

13

PETROVAI IULIA IOANA

2

5E

 

14

ROFF ELIZA

4

5E

 

15

SALAMON MARIA

4

5E

 

16

SELEGEAN IOANA

4

5E

 

 

Clasa Ciprian Poenar – saxofon si taragot

Nr. Ord.

Nume / Prenume

An studiu

sala

Specializarea

1

BELE CALIN

2

 

SAX

2

BENTEA IONUT

2

 

TARAGOT

3

BOGDAN MIHAI

2

 

SAX

4

BURZ NARCIS VIOREL

1

 

TARAGOT

5

NAP MIRCEA EMIL

3

 

TARAGOT

6

PASCA IOAN MARIUS

2

 

TARAGOT

7

PASCALAU IOAN

3

 

TARAGOT

8

PASCALAU IOAN ALEXANDRU

2

 

SAX

9

PETREUS ANDREI

3

 

TARAGOT

10

RADU GHEORGHE

2

 

TARAGOT

11

SAFTA VIOREL

3

 

SAX

12

TOADER ALEXANDRU

3

 

SAX

 

Clasa Alexandru Malschi – orga electronica

Nr. Ord.

Nume & Prenume

An studiu

sala

Specializarea

1

BELDEAN SORIN MIHAI

2

10M

 

2

BOTEAN ELENA VOICHITA

3

10M

 

3

CAMARASAN TINUTA GEORGIANA

2

10M

 

4

CÂRSTEA EMANUEL

1

10M

 

5

CHIS SIMION

2

10M

 

6

CIOTA IONUT FLORIN

2

10M

 

7

COROVEI MIHAIL

2

10M

 

8

MAZARE ALEXANDRA

3

10M

 

9

PANC ANA VALERIA

2

10M

 

 

Clasa Mihai Ghircoias – orga electronica

Nr. Ord.

Nume /Prenume

An studiu

sala


1

BARDOG STEFAN

2

10M

 

2

COSTEA DORIN NICOLAE

1

10M

 

3

CRISTE GEORGE

1

10M

 

4

HADAREAN ANANIE

1

10M

 

5

MANDI IOAN

1

10M

 

6

MOANDA RAZVAN ALIN

1

10M

 

7

MOLNAR CRISTINA

1

10M

 

8

PINTEA ALEXANDRU

1

10M

 

9

RADULESCU ADRIANA

1

10M

 

10

TRUTA IOAN

1

10M

 

11

VINTELER ALIN

1

10M

 

 

Clasa Alin Roman – vioara

Nr. Ord.

Nume/ Prenume

An studiu

sala


1

BACIU ORLANDO

5

7E

 

2

DOGAR OCTAVIAN

4

7E

 

3

FLORESCU MARIA

2

7E

 

4

ION MARIA

1

7E

 

5

MAXIM IULIAN

2

7E

 

6

MURESAN GABRIEL ALIN

1

7E

 

7

PUCANI LIVIU CATALIN

1

7E

 

8

REMES PAUL ALEXANDRU

1

7E

 

9

RUS ANA COSMINA

1

7E

 

10

SOCACIU ONUT DANIEL

3

7E

 

11

TRIF BOGDAN

1

7E

 

12

URDA BENIAMIN

1

7E

 

13

VADEAN CATALIN STEFAN

4

7E

 

 

Dans modern clasic contempotan

EXPERT MOGA MELINDA

Dans clasic

Nr crt

Nume/Prenume

An studiu

observatii

1

ANTON ANGELA

1

 

2

CIONT ROMINA MARIA

1

 

3

POP IULIA ANDREEA

1

 

4

SÂNA POP MIRELA MIHAELA

1

 

5

RUS IOANA MIRUNA

2

 

6

TÂRNOVEAN SANDRA DARIA

2

 

7

HALOSTĂ ELENA

3

 

8

DEMENY ANDREEA

5

 

9

SOPON  MIRIAM CARLA

 

 

 

Dans contemporan

1

CHETELEȘ DENISA ROXANA

1

 

2

DOMȘA ARION ANA-MARIA

1

 

3

HORON     OANA BIANCA

1

 

4

MAIER ANDREEA

1

 

5

OLTEANU GEORGE MARIAN

1

 

6

ANTON ANGELA

2

 

7

BOLCA SIMONA

2

 

Dans modern

1

HALOSTA ELENA ROXANA

1

 

2

POP IULIA LETIȚIA

1

 

3

SOFONEA  ALEXANDRA

1

 

4

SPANIOL GIORGIA LAURA

1

 

5

HĂDĂREAN TIMIȘ MINODORA

1

 

6

IOAN DARIA CARMEN

2

 

7

MUREȘAN MILUȚA

2

 

8

VLADAR CRISTINA OFELIA

2

 

 

JOC POPULAR CLUJ  - RUSU FLORIN

Nr crt

Nume/Prenume

An studiu

observatii

1

BENTA DAN

1

 

2

GHIC VASILE GELU

1

 

3

NEAGOTA IULIA

1

 

4

SERBAN OLTEANU CRISTINA

1

 

5

LOKOTITI   ROZALIA

1

 

 

Clasa - instructor joc popular  CIOBANU FLORIN

Nr crt

Nume/Prenume

An studiu

observatii

1

BERCHI LUCIANA

1

 

2

BERCHI SIMIN

1

 

3

CHERECHES BIANCA

2

 

4

DRAGOMIR  VIOREL

1

 

5

LONCA VOICHITA

1

 

6

MIHET CRISTUTIU CORINA

2

 

7

MOCEAN ANTONIA

2

 

8

MOCEAN DANIELA

2

 

9

NICOARA EUGEN

2

 

10

POPAN ALIN

1

 

11

RUSU ALEXANDRA

1

 

12

TUCUDEAN ROXANA

2

 

 

CLASA TEATRU-RETORICA - EXPERT PETRE  BACIOIU

Nr crt

Nume/Prenume

An studiu

specialitatea


observatii

1

ANDRIȘOI ALINA

1

teatru

 

 

2

IONESCU MIHAELA ILEANA

1

teatru

 

 

3

CRAJLA JOSZEF TIBOR

1

teatru

 

 

4

OARGĂ DIANA COSMINA

1

teatru

 

 

5

POP ADRIAN MIHAI

1

teatru

 

 

6

BUT RADU ADRIAN

1

retorică

 

 

7

NISTOR COSMIN

1

retorică

 

 

8

NISTOR GABRIELA MARIA

1

retorică

 

 

9

VALEA DIANA MONICA

1

retorică

 

 

 

INITIERE CORALA TURDA - EXPERT  SEBASTIAN ZAHAN 

Nr. ctr.

Numele și prenumele

An studiu

observatii

1

BODOCAN VERONICA

2

 

2

CHIOREAN VERONICA

2

 

3

CORPODEAN VASILE

2

 

4

OLTEAN ELISABETA

2

 

5

IGNAT ALEXANDRU

2

 

6

ILEA ANA

2

 

7

ILEA MARIA

2

 

8

MERCEAN GIORGETA

2

 

9

PARAUAN MIHAELA ELENA

2

 

10

PETEAN DRAGOS

2

 

11

PILTU ELISA MIHAELA

2

 

12

POP EMILIA

2

 

13

RUS RALUCA MARIA

2

 

14

BOTA NICOLAE

2

 

 

PICTURA TURDA - EXPERT FELICIA RACEAN

Nr. ctr.

Numele și prenumele

An studiu

observatii

1

ACHIM CORINA

1

 

2

BENKE ANDREA

1

 

3

CIUI MANOLE GAVRIL

2

 

4

FARKAS REBECA

1

 

5

GLAVA IULIA

1

 

6

HANES ANA

2

 

7

ILISIU MARIA SILVIA

2

 

8

IONESCU SUCIU ALEXANDRU

1

 

9

KIS ANCA

1

 

10.

LAZAR CRISTIANA MARIA

1

 

11.

MARCHIS TEODORA

2

 

12.

MEZEI ALBERT

1

 

13.

NEAMT  CRISTINA

1

 

14.

ONIS MARIA

2

 

15.

PROGOGEL CRISTINA DIANA

1

 

16.

ROS MIRCEA VASILE

1

 

17.

RUSU ANDRADA

1

 

18.

RUSU CATALINA

1

 

19.

SAULEAN DAVD ROBERT

1

 

20.

SIMON OLIVIA

2

 

21.

SIMONFY ZOLTAN

1

 

22.

STEGARU IOSIF

2

 

23.

SUCIU ANDRADA

2

 

24.

VASILICHI ANCUTA

2

 

25.

VASILICHI ANDREEA

1

 

26.

VASINC EDUARD

2

 

 

CLASA CANTO  TURDA - GHERMAN IOAN

 

Nr crt

Nume/Prenume

An studiu

observatii

1

PRATA VARVARA MADALINA

1

 

2

SOLOSI CALINA ALEXANDRU

1

 

3

PIPER TIMEA

1

 

4

FIZESAN RALUCA IULIA

1

 

5

ROSCA RALUCA

2

 

6

PALEOCA BIANCA

2

 

7

FURNYA ISPAS ALEXANDRA

2

 

8

PRATA CRINA RAMONA

3

 

9

DOBRA ALEXANDRA VERONICA

2

 

10

CIOCAN PATRICIA

2

 

11

BARAS IOANA

2

 

12

NAP DIANA

3

 

13

SAS MIHAELA MARIA

2

 

14

SAS FLORINA CORINA

3

 

15

MILITARU ANDREI TRAIAN

2

 

16

GHERMAN LAURA

2

 

17

FODOR ALEXIA GIULIA

2

 

18

NICOARA OKROS ANDRADA

3

 

19

URSU TUDOR CRISTIAN

2

 

20

DAN ALEXANDRA DIANA

2

 

21

CIOCAN PATRICIA

2

 

22

CHIRA LAVINIA MARIA

2

 

23

VERNES VERA RENATA

3

 

24

MUNTEAN MIRCEA ANDREI

2

 

 

OLARIT  GHERLA - EXPERT  EGRI HAJNAL

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

observatii

1

BALOG FERENC

2

 

2

DAROCZI ANITA

2

 

3

DOCZI DANIEL

2

 

4

ENYEDI REKA

2

 

5

FULEKI KINGA

2

 

6

KISS JULIA

2

 

7

MOLNAR MARTA

2

 

8

TOCACI JOLAN

2

 

9

TOPAI KINGA

2

 

10

MARTONOS SANDOR

1

 

 

CANTO GHERLA - EXPERT ZEGREAN MARINELA

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

observatii

1

BAL NICOLETA LARISA

3

 

2

BALLA NARCISA

3

 

3

DEAC DENISA

2

 

4

DOBOCAN DIANA

2

 

5

LAZĂR VASILE

3

 

6

LOBONȚ RAMONA

3

 

7

MĂRGINEAN IOANA

3

 

8

MICU GABRIEL

2

 

9

MICU LIANA

2

 

10

MOLDOVAN ROBERTO

2

 

11

MUREȘAN MIHAELA

2

 

12

OLTEAN GEORGIANA

3

 

13

PAL RALUCA

3

 

14

POP OANA MARIA

2

 

15

POPEAN CRISTINA

2

 

16

ROMAN DIANA

2

 

17

ROMAN MARIA

3

 

18

RUSU DENISA

3

 

19

SAV OCTAVIA

2

 

20

SOCACIU ALEXANDRA

2

 

21

TOMȘEA ANDREEA

3

 

22

GABOR ANDREI

1

 

 

ANSAMBLU INSTRUMENTAL GHERLA - Instructor FODOR ROBERT

Nr crt

Nume/prenume

An studiu

observatii

1

BALINT ZSOMBOR

2

 

2

CIMPAN TIBERIU

2

 

3

DENES KAROLY

2

 

4

FICZUS LASZLO

2

 

5

FULOP MARTON LORAND

2

 

6

GYORGY  ATTILA

2

 

7

MOLNAR ADAM TIBOR

2

 

8

NAGY NORBERT ISTVAN

2

 

9

SZABO NOEMI

2

 

10

SZEREDAI LORANT

2

 

11

TECAU IULIA ROBERTA

2

 

12

VITUS CSABA

2

 

13

ZSOLDOZ  ERIK

2

 

 

CLASA EXTERNA HUEDIN –ARTA POPULARA EXPERT LIVIA BOTA

Nr. ctr.

Numele și prenumele

Anul

observatii

1

ABRUDAEN FLAVIU

1

 

2

ABRUDAN ALEXANDRU

1

 

3

ANDRES CARLA

1

 

4

BAN BIANCA

1

 

5

BUDAE ANDREEA

1

 

6

CIOBAN ALEXIS

1

 

7

CORA DIANA

1

 

8

CORA SIMONA

1

 

9

COCIS ADINA

1

 

10

GAVRIȘ NADIA

1

 

11

GHITEA NICUȘOR

1

 

12

MATIȘ ANDREEA

1

 

13

MOLDOVAN DENISA

1

 

14

MORAR ALEXIA

1

 

15

NECULA ANDREI

1

 

16

PAȘCALĂU ALEXANDRU

1

 

17

PENTEK VIVIEN

1

 

18

SALAJANU MARA

1

 

19

LINGURAR TABITA

1

 

20

VOICU LAURA

1

 

21

TOMOȘ CRINA

1

 

22

TRIF CIPRIAN

1

 

23

TRIPON FLAVIU

1

 

 

Canto Campia Turzii - EXPERT ROSCA PETRE

Nr. ctr.

Numele și prenumele

An studiu

observatii

1

ALIMAN STEFAN

2

 

2

BOTOS ANDRA

2

 

3

BOTOS CORNELIA MARIA

2

 

4

CALUSER GABRIEL

2

 

5

CECLEAN AURORA

2

 

6

CIOCIU MARIA NELA

2

 

7

CIOCIU MIRCEA

2

 

8

CRISAN DOINA

2

 

9

CRISTEA CRISTINA

2

 

10

HENTES LUCIA

2

 

11

JIMAN BELLA ECATERINA

2

 

12

JIMAN IOSIF

2

 

13

MAREAN VICTORIA

2

 

14

NICULAS MARIA

2

 

15

OPREA MARIANA

2

 

16

SUCIU MARIA

2

 

17

TRITEAN OCTAVIAN

2

 

 

INSTRUMENTE DE SUFLAT CAMPIA TURZII  - FANFARA - EXPERT PETRE ROSCA

Nr. ctr.

Numele și prenumele

An studiu

observatii

1

CSOBOT LORAND

2

 

2

CZULI  STEFAN ADRIAN

2

 

3

CZULI LUCIAN IOAN

2

 

4

DUMITRESCU CRISTIAN CĂTĂLIN

2

 

5

MÂNDRU IOANA NICULINA

2

 

6

ORZA ANDREI

2

 

7

POPA DANIEL PETRU

2

 

8

RUPA SAMOILĂ

2

 

9

RUSU SERGIU

2

 

10

SĂLĂJAN SORIN

2

 

 

 

 


Prima pagină | ADMITERE | Galeria "55" | Galeria ”ARTE” | Galeria "Carol Pop de Szathmari" | Evenimente | Revista ”ARTE” | BROȘURA "MAKING OF" | ANSAMBLUL POPULAR "VATRĂ DE DOR" | Linkuri către instituții partenere | Contact